| Bygie a întrebat:

Salut as vrea sa ma apuc de hip hop, rap etc si as vrea sa stiu niste siteuri de unde pot lua cat mai multe negative free. NU ca si soundclick pentru ca nu sunt free acum... FUNDA

Răspuns Câştigător
| maynaaa a răspuns:

Aaaaa amice...gasesti pe soundcloud instrumentale moca cat nu ai tu spatiu in pc...baga-te in grupuri de specialitate si primesti notifiecare la fiecare update si gata

1 răspuns:
| HCB a răspuns:

Http://www.shadowville.com/ sau http://www.rockitpro.com/ Iti faci cont si descarci pana te plictisesti.Inainte sa lucrez cu producatori si eu imi luam negativele tot de aici.BIG UP!