| Cry0gen a întrebat:

Salut.As vrea sa stiu, cum se trimite un demo la un studio? Adica Spike cand s-a lansat in hip-hop a trimis un demo la 20CMRecords si Cheloo l-a bagat pe albumu lui.Cum se face chestia asta cu demo-ul?

Răspuns Câştigător
| EngiLoBike a răspuns:

Te duci la cel mai apropiat studio si daca doresti sa faci o melodie iti trebuie un instrumental apoi versuri timp si bani

2 răspunsuri:
| EngiLoBike a răspuns:

A nu-i nimic ori imprumuti 50 lei ori faci melodia acasa si te duci la studio cu un cd cu melodia gratis (eu te sfatuiesc sa faci acasa sa nu platesti)

| Cry0gen explică:

Merci pentru raspuns.Dar cu economia stau prost crying