| alexxxandru25 a întrebat:

Salut.as vrea si eu sa stiu care e cea mai mincinoasa zodiehappy

17 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Eu nu pot decit sa vorbesc decit despre zodia mea pentru ca incerc sa ma cunosc cit de cit.Deci berbec.

| DorelSudoru a răspuns:

Horoscpu

Elianna
| Elianna a răspuns:

Peştii.

| AlinaaAli a răspuns:

Fecioara sau leu

| maiAm8conturi a răspuns:

Balanta e cea mai mincinoasa, si culmea e ca reprezinta echilibru.Acum nu stiu, oare mint ca sa echilibrez ceva? Daca intrebai de regiuni iti ziceam la sigur: Moldova! aia au vazut si iepuri tastand la pc, sau mint eu in continuare?

| GEORGE a răspuns:

Leu, tata e leu

| Ayshee a răspuns:

Iti spun cu mana pe inima ca Gemenii. sunt gemeni si stiu ce vorbesc. Berbecii pot minti insa nu ca noi,gemenii. noi avem asta in sange,mintea noastra lucreaza cu meticulozitate situatii si situatii detalii peste detalii,si spre deosebire de fecioare, balante, noi le putem pune si in practica fiindca dualitatea noastra ne permite sa le si traim.

| MaTrIx8378 a răspuns:

Omul e cel mai mincinos orice zodie ar fi elwinking

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Fecioara,clar100%

| kogi1983 a răspuns:

Gemenii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trezeste la realitate astrologia e o minciuna antica

| florentina_9904 a răspuns:

Fecioara cu siguranta

| kire a răspuns:

Ar trebuii sa fiu sincer!happy Gemeni!laughingbig grin

| MojooJoj0 a răspuns:

Berbec laughing

| Lolalol a răspuns:

Leu si Sagetator. Desi toate zodiile apeleaza la o minciuna atunci cand e nevoie.

| Deenni a răspuns:

Dupa parerea mea, zodia Raclaughing, dar fiecare om in parte minte asa ca nu ne putem lua dupa zodiac

| sabrina19februarie a răspuns:

Berbecii