| AndreiBelea a întrebat:

Salut, astazi in data de 01.06. 2013 la ora 01:25-30min ( seara ) vizionam show-ul : La placinte cu prodanca si reghe de pe euforiatv si era episodul cu o campanie electorala a Ionelei Prodan in America. Atunci erau in masina si discutau despre ce muzici sa cante Ionela Prodan la o petrecere iar la un moment dat a inceput sa se auda pe fundal o muzica : taranana nana, nara nana, nara nara na na si canta o femeie. Imi poate spune cineva cum se numeste melodia sau unde o gasesc? nu cred ca este una de asta "moderna" cred ca este un fel de soprana

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Asta e nu?
http://www.youtube.com/watch?v=QcupzCq9YC0
Ce minut mai exact?

| AndreiBelea explică (pentru Bondarel99):

Nu acesta e episodul, erau deja in America cred ca in Chicago, erau intr-o dubita Ionela Prodan, Unu Ghita. SI cum am zis Ionela trebuia sa cante la o petrecere

| AndreiBelea explică (pentru AndreiBelea):

I just got a free Steam Wallet gift code from http://steamwalletcodes.com