| cristiano93_5452 a întrebat:

Salut baieti iarasi eu big grin happy am o intrebare am mai auzit la un baiat in masina o melodie tot house care avea refrenu cred ceva de genu zicea "ABILLIA" sau ceva de genu plizz link sau numele si

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Reinkaos a răspuns:

Andra-Abelia. Poate Abelia. Ascult-o sa vezi

| frvtel a răspuns:

Andra-Abelia

| marius577 a răspuns:

Andra-Abelia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/lucuu/2067dc763d3a09
cred ca asta e.:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica salut baieti?phbbbbt Pe noi de ce nu ne saluti? Nepoliticosule care estino talking.

P. S:Raspunsu` la intrebare nu ti`l mai dai ca l-ai primit deja pe cel corect, am vrut doar sa ma iau de tinewhistling.