| cristiansonix a întrebat:

Salut/buna.e o melodie...cred ca trap nu stiu unde am auzit o si era gen"na na *o voce*...*apoi trap*"helpppppp ma doare capul de la atat na na.imi storc de 15minute creierul sa o gasesc.nu e melodia ia treyz songssau cum se numeste

8 răspunsuri:
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Naughty Boy- La La La
Trey Songz- Na Na
Care dintre ele?

| FLORENTINAndreea a răspuns:

Cred ca e Alina Eremia-Na na na
Cand o mai auzi caut-o pe Shazam.

| FLORENTINAndreea a răspuns:

Cred ca Alina Eremia-Na na na
Daca nu e atunci cand oi mai auzi caut-o pe Shazam

| ElenaCosmina1999 a răspuns:

Henry lau-trap (cred)

| cristiansonix explică (pentru ElenaCosmina1999):

Nu e...

| cristiansonix explică (pentru ElenaCosmina1999):

Nu.parca era voce de fata... daca o aud o recunosc.dar asa sa dau detalii...nu stiu

| ElenaCosmina1999 a răspuns (pentru cristiansonix):

Este o aplicatie ''shazam'' unde poti gasi orce melodie vrei dar pentru asta iti trebuie cateva cateva versuri din melodie, 5-10 secunde din melodie e perfect daca ai avea. stiu cum te simti deorce mi se intampla si mie.