| Chelseaa a întrebat:

c: Uhmm, as vrea niste trupe rock de genu * Asking Alexandria, Bring me the horizon, Black veil brides, Crown the empires, Paramore *

Cine pune cele mai multe trupe si cele mai faine primeste funda :d.

3 răspunsuri:
| MargarinaCuMustar a răspuns:

Atreyu, All that remains, Children of Bodom, BFMV, A7X, Slipknot, Axewound, Sepultura, Evans Blue, Mudvayne, Papa Roach, Skillet, Trivum iar romanesti Luna Amara si Coma sunt chiar bune... Probabil ii stiai caci sunt cunoscuti dar ...intentia conteaza

| Chelseaa explică (pentru MargarinaCuMustar):

Slipknot si Skillet le stiu. dar restul nu mi le plac.

| Duucu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=eUav1R5UaG8
Uite latura mai "pașnică" a rockului.