| anonim_4396 a întrebat:

Cand eram mic, acum vreo noua ani, se difuza la TV o melodie cantata de o trupa de fete si una dintre ele era mulatra parca. In videoclip aceste fete pilotau niste avioane de lupta si la un moment dat, cand un avion a trecut pe langa turnul de control, controlorul isi varsa cafeaua din greseala. Parca era pe un portavion, nu imi amintesc prea bine. Nu stiu numele formatiei si nici al piesei. Daca recunoasteti piesa dupa ce am zis eu va rog sa-mi spuneti cum se numeste. Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Am și eu o întrebare.
Ce naționalitate aveau fetele?
Și ce gen de muzică?

| aLoneinthenight a răspuns (pentru DarQueen):

Nu imi amintesc prea bine, aveam cam cinci ani dar cred ca erau din SUA si piesa parca era cantata in engleza dar nu sunt sigur nu stiam o boaba de limba straina atunci.

| aLoneinthenight a răspuns (pentru DarQueen):

Nu sunt sigur dar cred ca pop sau dance.

| DarQueen a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=9ro0FW9Qt-4
Hm, poate...
?
Măi, seamănă cu descrierea, apăi nu știu...

| aLoneinthenight a răspuns (pentru DarQueen):

Nu e asta... dar mersi oricum.