| Naiky3Run4 a întrebat:

Salut, cand vine Justin Bieber in Romania?
Am citit pe niste site-uri ca o sa vina in 2011?

Răspuns Câştigător
| FunkySmile a răspuns:

Din cate am auzit eu vine prin primavara sau vara, nu stiu sigur big grin.
Apropo stii ca s-a tuns, nu mai are acea freza,, bob,,.
Nu intreba de unde stiu... dar prietena mea... eh. tongue.
Peace love struck.

6 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Sper, niciodata.

| Bubbles a răspuns:

M-am uitat acum cateva minute pe protv si arata concertele din 2011 si justin nu era pe acolocrying...las ca poate inca nu l-a programat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi aici : http://ascultamuzica.net/

| Deea_9987 a răspuns:

Da. şi eu ştiam că vine în primăvară sau vară. dar din câte am auzit. managerii din România si cei a lui Justin. au avut probleme si s-a amânat concertul din Romqnia rolling eyes. Dar totusi încă mai sper să vină puppy dog eyes.

| Alexandra_5118 a răspuns:

Asteapta`l.Ca vine el.winking

| cristina123_5335 a răspuns:

Vine in 2011 in vara sau in primavara happy