| anonim_4396 a întrebat:

Care este melodia voastra preferata? sau ce simtiti atunci cand ascultati artistul favorit? mie imi place muzica lui dj tiesto f >multnu ar putea trece o zi fara sa ascult macar o mel a lui, ma intreb de ce oare avem nevoie de aceasta stare de a asculta muzica preferata? cei care explica cel mai bine alaturi de un videoclip preferat sau artistul preferat va primi funda!

Răspuns Câştigător
| larousee a răspuns:

Mie imi place maxim p! nk. povestea e urmatoarea: eram prin 2002 si ma uitam la mtv music awards. si intra o turbata pe scena, tatuata si canta urmatoarea piesa http://www.youtube.com/watch?v=a0WW0I7Vi2U. instantaneu mi sa zburlit pielea pe mine, desi aveam vreo 13 ani. tin minte ca de atunci ma uitam la tv si asteptam cu disperare sa apara un clip, un interviu, o stire cu ea. din pacate nu aveam net sa caut informatii sau sa downloadez muzica.
Tin minte ca era un magazin de casete si m-am dus la domnu` de acolo sa intreb daca are caseta sau cd cu pink. si mi-a zis ca imi aduce doar pe comanda, dar e mai scump decat astea romanesti. cum eram mica si nu aveam nici o sursa de bani decat mami si tati m-am rugat de ei zile in sir sa-mi dea bani sa-mi cumpar dar au refuzat, zicand cand e un moft si nu-mi da atatia bani. Noroc cu bunica care mi-a dar banuti si mi-am facut comanda.
din 2002 sunt fana pink. o iubesc neconditionat si am in original toate albumele aparute (in noiembrie a mai scos un album si astept sa mi-l aduca cineva de dincolo ca in Romania nu am gasit niciunde frateeee). uite un link cu poza cu albumele mele de suflet :x http://sphotos.ak.fbcdn.net/......7328_n.jpg

ideea e ca nu conteaza ce gen de muzica asculti, atata timp cat asculti cu placere si te simti bine.

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Breaking Benjamin este trupa mea preferata
Si melodia: Breath
Pai, simt ca ma regasesc complet in unele melodii, majoritatea melodiilor Breaking Benjamin imi descriu starea de spirit, sentimentele.chestie care nu am vazut-o niciodata la alt artist. Si pe deasupra, urechea mea are orgasm in fiecare zi, cand ascult aceasta trupa. laughing Bafta

Apache
| Apache a răspuns:

. nu cred ca se poate sa explici euforia provocata atunci cand asculti melodia preferata!, parca scapi din monotonie :! :)
... uite asta e melodia mea preferata :)
http://www.youtube.com/watch?v=w9RiOS53esU

| Laurentziu a răspuns:

Poi artistul esti Guess Who iar melodia este Manifest.
de ce? pentru ca le spune asa cum se intampla si iti intra versul lui direct la inima!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multam pentru raspunsuri, cred ca fiecare are o stare de euforie atunci cand ascultam mel noastra preferata, o stare pe care nu o putem sa o explicam, ne simtim bine de fiecare data cand il vedem pe artistul care ne place, alegzandra1 o sa-ti dau funda, se vede din comment ca pasiunea ta pentru melodiile lui pink este de neinlocuit, ei intotdeauna ne vor face sa ne simtim excelent

| madutza_7568 a răspuns:

Pai eu askult muzicaa rock:-s TH sau BCS3 (brokencyde) si mno.monson e mel mea preflove struck nu stiu ce simtlaughing