| anonim_4396 a întrebat:

Salut, castile astea se potrivesc cu telefoanele Samsung? http://www.altex.ro/casti-sony-extra-bass-mdr-xb200d-ora nge-gri vreau sa imi iau niste casti mai mult pentru bass si vad ca astea par mai 'serioase' nefiind prea ieftine dar nici prea scumpe. da sau nu? daca vreti modelul este i5500 [galaxy 5] si cine are o pereche asemanatoare, sunteti multumiti de ele? cat tin?
dau funda!

1 răspuns:
| ufromupps a răspuns:

Am folosit casti Dr.Dre, seamna cu acestia. Recomand pentru tine. happy Eu am folosit si la Nokia 201. laughing No stress.