| psyhoman a întrebat:

Salut,caut colaboratori pentru productie muzicala.In ce consta asta? Deci, de pe 1 ianuarie ma lansez in muzica hip hop,mi-am terminat versurile si proiectele care am de gand sa le lansez in viitor.Dar am nevoie de cineva care sa fie langa mine "virtual" vorbind,sa ma ajute cu mix/master,si sa stie sa faca o piesa sa sune bine,daca stie sa faca si beat-uri,e perfect, dar nu e obligatoriu. Vreau sa aiba minim 16 ani,nu ma intereseaza din ce oras e atata timp cat facem asta impreuna. Daca treaba merge bine,daca imi place ce si cum face,si suntem pe aceeasi lungime de unda,il pot recomanda multor artisti locali din mai multe judete din Romania,il pot ajuta si eu la randul meu cu versuri si idei,am studio profesional, deci castigam amandoi.Si nu in ultimul rand,ma poate insoti la concerte sau la evenimente de genul,pentru ca automat o sa existe. Cine crede ca poa' sa faca asta,sa-mi raspunda si sa-mi lase adresa lui de facebook/email sa putem vorbi mai multe, imi pare rau daca am greseli gramaticale happy

1 răspuns:
| Antonio_Paul_1990 a răspuns:

Petrut_antonio@yahoo.com