| dragomiralinmarius a întrebat:

Caut numele la o melodie ( un colind ) dar nu stiu cine canta. Vreau numele pentru a cauta mai multe colinde cantate de acea persoana.

Aici am gasit melodia >

Răspuns Câştigător
| Dexteo a răspuns:

Adrian Paunescuwinking

4 răspunsuri:
| simpleBoy a răspuns:

Unde ai gasit melodia? pe TPU sau unde?

| simpleBoy a răspuns:

Sin plus daca l-ai auzit pe TPU de unde sa stim noi unde la ce mesaj sa ...ma rog gandeste omule

| dragomiralinmarius explică:

Nu mai fi asa artagos, am postat linkul in descriere / intrebare dar nu am stiut ca nu o sa il arate. Am dat mesaj eu cu linkul... dar ce sa zic... esti rapid la criticat, cat despre gandit stai linistit ca am capul pe umeri si mai multa rabdare decat tine.