| ppicopp a întrebat:

Caut o melodie de ceva timp, ascultată cam acum vrei 2-3 ani. Nu tin minte nimic din versuri dar stiu videoclipul. Videoclipul era unul animat în care o fata si un monstru drăguț erau prieteni, fratele fetei nu era de acord cu prietenia lor si vrea sa omoare monstrul, pe la sfarsit monstrul omoară băiatul iar fata si minstrul sunt din nou prieteni, sper sa ma ajutati!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

In cazul asta, nu ai ce face, decat sa privesti toata ziua video clipuri pe Youtube, pana dai de cel pe care-l cauti.