| TheChidori a întrebat:

sper sa ma ajutati si pe mine cu ceva :cu mult timp in urma (aproximativ 4 ani) am gasit o melodie pe youtube acum nu mai stiu cum se numeste si vreau tare mult sa o ascult...videoclipul era din asia si o canta o trupa imi aparea secvente cu o femeie care canta era vorba despre o fata (designer vestimentar) si despre un baiat(care era fotograf, angajatul ei) fata il placea ...actiunea incepe cand ei sunt la munca si ii este prezentata fetei (designer) o noua angajata pe parcurs angajata noua se da la fotograf,se inteapa cu niste ace intentioanat iar designerul vede tot si este jeloasa. mai sunt niste chesti dar nu imi mai amintesc. La sfarsit fata(designer) este suna-ta de baiat care vrea sa vorbeasca cu ea,se intalnesc seara afara ei doi se cearta baiatul o prinde de mana fata il impinge si se duce spre masina dar este calcata de o alta masina, ea ajunge la spital unde baiatul sta cu ea dupa se duce afara iar fata(designer) varsa o lacrima si moare. Cum se numeste melodia? sad Dau fundita happy

1 răspuns:
| baifrate a răspuns:

Gangnam style laughing