| johnnyydp a întrebat:

Salut caut o melodie de club, un mix in spaniola sau portugheza am auzit-o de cateva ori chiar si la radio ...tot ce stiu este ca o voce de barbat repeta cuvantul guapate sau ceva de genul..ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Mai multe cuvinte sau macar un vers din refren ne-ar ajuta foarte mult. Internetul e mare si, daca e difuzat si la radio, e imposibil sa nu gasim piesa. Doar ca ne mai trebuie un mic ajutor din partea ta.