| obsercvayr a întrebat:

Salut, caut o melodie gen rap hip hop cantata de niste negrii sau doar unu, melodia e foarte populata gen mans not hot, imo aduc aminte ca toti lasau comentarii cu this song make me etc... dau funda, multumesc

2 răspunsuri:
| IonutR1 a răspuns:

Sry man, dar cum pnm ar trebui sa imi dau eu seama ce melodie e daca tu nu imi zici nici un vers sau ceva mai exact..Melodii cantate de "negri" sunt cu miile pe Youtube, si nu cred ca poti gasi ce melodie e din comentarii. E ca si cum te-ai duce la o melodie si ai intreba in comentarii cum se cheama rolling on the floor Bafta ca cautat!

| ionutmihai2002 a răspuns:

Lasa ceva un tanana un lalala daca nu stii versuri macar