| andreeastars a întrebat:

Salut. Caut o melodie în limba română (de 2sapt tot o caut). Toată piesa e filmată în alb-negru și e cântată de o fată și un băiat. În ceea ce constă versurile ar fi următoarele opțiuni: (e singurul lucru pe care mi-l amintesc)
- nu te pot uita
- nu te voi uita
- nu te-am uitat
- nu mă uita

Deci ceva cu "a uita". Piesa, sunt 100% singură, a fost publicată/difuzată înainte de 2018. Din păcate, îmi amintesc că nu a atins nu știu câte vizualizări pe YouTube, iar la TV nu a fost difuzată de prea multe ori.

Vă rog. laughing
Sunt efectiv disperată să o găsesc.
⭐Mulțumesc anticipat!⭐

1 răspuns:
| Crescent a răspuns:

Nu ma uita- Ioana Ignat?