| cosminnita a întrebat:

Caut o melodie, probabil in care canta Don Baxter, imi aduc aminte versurile acestea : Stai putin ca nu-i asa, nu toti sunt la p*** ta, fac ce vreau si tot ce-as vrea, traiesc fiecare zi ca si cum ar fi ultima.O stie careva?

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu.
Daca tot esti adeptul acestui gen si al acestui "cantaret", de ce nu iei la rand fiecare "opera" de-a lui? Sunt sigur ca nu te va deranja, caci... presupun ca-ti place sa asculti acest gen, nu?