| resemnat a întrebat:

Caut o melodie veche pe care am auzit.o acum multi ani iar tot ce pot sa imi aduc aminte este ritmata, ca are multe efecte speciale sonore din BPM Studio si ca la un moment dat pe la jumatate se aude "house nation" tot cu un efect ca de "teava" sau ceva de genul. Cine ma poate ajuta cu un link sau cu numele melodiei desi cred ca e greu de gasit, am tot cautat.o dar degeaba.

2 răspunsuri:
| resemnat explică:

Nu, nu e asta, atunci cand se aude "house nation" zice "house" apoi dupa 2 sec. zice "nation" si asta pe la jumatatea melodiei. Mai incearca!

| Mario1999 a răspuns:

Salut! Nu este cumva aceasta: https://www.youtube.com/watch?v=TnERa69atgA?