| Kiwibv18 a întrebat:

Caut si eu o melodie de ceva vreme si nu dau nici cum de ea!

Era gen erotic... cu un clip foarte apetisant cu o tipa creola ( tatuata ). In clip era ea miscandu-se lasciv, fumand un trabuc... cu un full cap negru din cate imi amintesc. La inceput scenele corelau cu solistul el fiind un tip slab ( Rapper american probabil ) imbracat cu un tricou alb.
Pls un link youtube sau ceva

3 răspunsuri:
| Kiwibv18 explică (pentru J0B0MAT):

Nu e asta. E mult mai erotic clipul ( cred ca e chiar +18... si nu multe clipuri pe youtube sunt +18 ) si tipa e plina de tatuaje.
Dar totusi si asta e faina. Chiar uitasem de ea. Ms happy

| J0B0MAT a răspuns (pentru Kiwibv18):

Hmmm... poti sa dai mai multe detalii? E noua melodia, in ce limba e?