| DjAnonym a întrebat:

Caut si nu gasesc o melodie care imi pare mie ca are urmatorul refren: "Cind team iubit, sufletul meu, a disparut, si-mi pare rau." ceva de genul acesta. Cine ma poate ajuta? Dau funda! P.S. Acest cintec face parte din genul manele.si-mi pare mie ca nicolae guta il cinta dar nu sunt sigur pentru ca l-am cautat si nu l-am gasit.cintec de dragoste.

3 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Nu stiu doar pe asta de la aurel sa sune cam asa:http://www.versuri.ro/versuri/edligl_aurel+tamas+eu+te+am+iubit.html

| Mia192 a răspuns:

Ai incercat DJ Project feat. Adela - Bun Ramas? Pe scurt Bun Ramass.big grin