| Andreea2345 a întrebat:

Ce parere aveti despre felul in care canta Justin Bieber in acest filmulet :http://www.youtube.com/watch?v=uu7TlcjfxjE?

14 răspunsuri:
| Alee_6805 a răspuns:

Mie imi place,nu stiu altora,dar mie chiar imi place cum canta Justin Bieber.Are o voce copilareasca,care imi place foarte mult.

| Alee_6805 a răspuns:

Mie imi place, nu stiu altora, dar mie chiar imi place cum canta Justin Bieber.Are o voce copilareasca, care imi place foarte mult.

| purpleice a răspuns:

Aici am impresia ca falseaza un pic si ca i s-a mai ingrosat vocea.nu stiu e ceva in neregula in felul cum canta.

| Alexandra_3484 a răspuns:

Wow! Ce i s-a modificat vocea! Adica e mai matura SI IMI PLACE!

dau LIKE!

| Roxytza a răspuns:

E fain... tare, tare

| crissydiana a răspuns:

Are vocea mai matura acum...

| AdRyAnA3 a răspuns:

Mie imi place dar poate si mai bine era ragusit aici

| Andre a răspuns:

E superbbbbbbbbbbbb in tot ce face il iubesc!love strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| Andre a răspuns:

Sunteti gelosi cum sa cantati mai bine ca frumosul asta!

| gabriella_1970 a răspuns:

Este răguşit.

| zxcvbm a răspuns:

In mare parte din melodie falseazasadmda...parca n-ar fi eltongue

| zxcvbm a răspuns:

In mare parte din melodie falseaza, parca n-ar fi eltongue

| Rafa_4154 a răspuns:

Suna chair super! chiar mai Matura! Wha

| Chryssy a răspuns:

Daca vrei adevarul sa stii ca e km ragusit si pana si eu cant mai bine ca el!tongue