| OnWeed a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia: http://www.youtube.com/watch?v=1wYNFfgrXTI&feature=fvst. Va place rap-ul? Va atinge putin melodia asta (si ma refer la cei care si inteleg versurile)? Si ce parere aveti despre Eminem?

Eu il consider un rapper extraordinar desi e putin cam criticat iar melodia mi se pare super :)

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Eminem e favoritul meu in materie de rapp. E cel mai bun. Aceasta este melodia lui preferata. Am postat-o si eu daca nu ma insel pe site acum ceva timp in urma. Mereu o ascult. Imi trezeste emotii puternice. Exprima foarte multa sensibilitate.

6 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Tocmai mi-ai amintit cu aceasta postare de melodia asta superba love struck, sincer, ador Eminem la capitolul rap, si in melodie exprima o sensibilitate puternica si parca si eu as trai videoclipul.

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

E super im place rappul este stilul meu favorit de muzica mai ales eminem canta grozav muzica e viata mea fara ea nas exista!

| Nuuu a răspuns:

Foarte tare melodia.Versurile fac totul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eminem nu este nici pe departe un rapper bun-are intr-adevar mesaj dar atata tot ori rapp insamna mult mai mult decat niste versuri fie ele si inteligente.Vezi onyx, cypress, psycho realm, house of pain, gravediggaz...

| Totui0verde a răspuns:

Si mie imi place eminem este singurul rapper caruia ii iubesc melodiile intr-adevar cateodata critica dar cemia chiar imi place stiulu luilove struck

| dya25 a răspuns:

Da ma atins destul de mult e un artist destul de anvagardist.