| ShT3eFy a întrebat:

Salut, cine ar putea sa ma ajute si pe mine, sa imi spuna de unde as putea downloada aceasta melodie http://www.youtube.com/watch?v=pnOXhL8xwDQ&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Anecherry a răspuns:

Fah, parca ziceai ca nu-ti faci contlaughing

| LauraSpataru a răspuns:

Lasa-mi in privat o adresa de mail si ti-o trimit eu happy

| jl12w7 a răspuns:

Ti-o pot da eu pe messenger mihai.cum1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, daca ai vizualizat melodia pe www.youtube.com, o poti downloada cu ajutorul site-ului : http://listentoyoutube.com/index.php, unde va trebui sa bagi URL-ul melodiei ascultate pe
Youtube si site-ul iti va converta melodia in format mp3, ca apoi s-o downloadezi, tot de pe acelasi site.
Site-ul e bun, il folosesc si eu, are o singura problema, ca nu downloadeaza melodiile care sunt pe Youtube in format HQ sau in HD ori care sunt protejate prin Copyright. Dar numai la 20-30% din
melodii se intampla acest lucru, adica la 2 din 10 melodii.