| azzzzorrel a întrebat:

Unde pot gasi aceasta melodie pentru a o downloada?
http://www.youtube.com/watch?v=VxGlOZB-bwI&feature=relat ed

va rog.imi place foarte mult!

3 răspunsuri:
| BabyPink a răspuns:

Bună, am să ţi-o trimit eu.
Am să-ţi las id-ul meu pe privat!
happy

| stresu a răspuns:

Nu deschid link-ul ca imi lipseste timpul, dar e irelevant. Faci asa: tastezi "pwn" in link sus cand deschizi pagina chiar inainte de youtube/ link-ul va arata www.pwnyoutube.com...etc.
ti se deschide o pagina unde poti downlada fie ca video (mp4 sau flv.) sau ca mp3 mai jos dai click si apoi download. Na, zic ca te descurci. Banuiesc ca vrei mp3 deci iti merge. Recomand cu dirpy din variantele de iti apar.
Spor!

| Neylin a răspuns:

Pai daca nu stii cum se numeste nu poti face multe. Poti incerca sa descarci de pe net "youtube downloader" gratis si sa descarci clipul. Apoi il poti deschide cu media player, vlc, sau chiar in winamp. Sper ca ti-a fost de folos.