| adriana18 a întrebat:

Salut cine asculta des profm? caut o melodie cantata de un barbat, in engleza, pare destul de noua e stil mexicano-latina si este difuzata ff des pe profm dar nu stiu cine o cantacrying Ma ajuta careva si pe mine? fundita la care imi zice melodiawinking

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=W-pK94O32TY poate este kobi peretz

| adriana18 explică:

Nu sunt asteasad e cantata mel in spaniola sau ceva de genu, nu engleza inca o caut deci cine o gaseste primeste fundahappy

| Kerosai a răspuns:

Haha stiu eu! :D cred. over the rainbow israel kamakawiwo'ole http://www.youtube.com/watch?v=w_DKWlrA24k&ob=av2n