| Sofia08 a întrebat:

Cine cinta cintecul francez „ tout va bien" stiu doar ca cinta o fata. Raspunsul corect primeste funda!

Răspuns Câştigător
| KamyKazy a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=2Ft966foUnI uitee asta sper ca este disponibill.; sper sa poti sa'l vezi. :x de'i asta da'mi funda please :x pupzz :x :-*

8 răspunsuri:
| KamyKazy a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ca-ofjJKT_RA :X Shy'm :X Daca asta e da'mi foND0i te roog :X pupzz :-*

| KamyKazy a răspuns:

Stai ca'ti dau altul de ce cand l'am publicat a mers l'au sters handicapatii laughing) =D skzz expresia

| Sofia08 explică:

Nu nu e asta cinta o fata nu un baiat, altceva?

| Sofia08 explică:

Nici asta nu e, e cintat de o FATA!

| Sofia08 explică:

Acest video nu este disponibil.De ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=-3vWbaqUJaI
asta e?

| FaruK a răspuns:

Corneille - Tout va bien http://www.youtube.com/watch?v=-3vWbaqUJaI