| Arl34 a întrebat:

Salut,cine stie din ce melodie sunt urmatoarele versuri:,,sunt momente si chiar si zile in care bei chiar daca stii ca iei pastile, in care ciocolata distruge orice dieta in care pe la 12 noapte iti faci ceaiul...,,?

Răspuns Câştigător
| Mclopo a răspuns:

Carla's Dreams feat. INNA - P.O.H.U.I.

5 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Carla's Dreams feat. INNA - P.O.H.U.I.
E noua melodia.

| EUnuTUsauRESTUL a răspuns:

P.O.H.U.I inseamna "mi se rupe". Doar asa, de info.

| Arl34 explică (pentru EUnuTUsauRESTUL):

Stiam si nu inseamna ce-ai zis tu, inseamna ceva mult mai urat si nu zic ce! Doar asa de info.Si in plus ce-ai tu cu mine daca mi s-a parut ca suna bine? Uite am gasit-o si e foarte faina!

| EUnuTUsauRESTUL a răspuns (pentru Arl34):

Nu am nimic cu tine. Si eu ascult piesa si da, e faina.

| Arl34 explică (pentru EUnuTUsauRESTUL):

A ok! Sa iei multe funde te pup!