| Adryannn a întrebat:

Salut, cum pot copia in calculator niste melodii depe un CD Audio

4 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Practic,dai copy(doar copy nu copy shorchut) in folder-ul cu muzica dupa paste, si iti va merge. Eu cred ca tu dadeai copy shortcut si de aceea nu mergeau. big grin

| Adryannn explică (pentru kenNNzorFTW):

Nu dadeam asa ma. doamne doar am incercat si eu cu mai multe metode

| Elena_Carmen_1993 a răspuns:

Inserezi CD-ul in calculator, deschizi fisierul si dai copy la melodii si apoi paste in calculator, pe desktop sau intr-un fisier

| Adryannn explică (pentru Elena_Carmen_1993):

Nu merge asa...mi se copiaza acolo doar shortcut de la melodie, si dupa ce scot CD nu merge deloc, mda daca ii dau play la shortcut in timp ce ii bagat CD asa merge, da eu vreau sa fac o copie dupa un cd, vreau sa fac mai multe si nu stiu cum sa le copiez in PC