| AndreiGabi a întrebat:

Trebuie sa mut niste melodii de pe cd-uri audio pe un stick si nu sunt in format.mp3 ci.cda. Cum pot copia track-urile in format mp3?

Răspuns Câştigător
| Jemary a răspuns:

Http://alt-cda-to-mp3-converter.ro.malavida.com/mvdwn/6373-windows E undeva mai jos click aici. Apasa acolo sa iei programul. Sper ca ti-am fost de folos. Mary te pupa!

3 răspunsuri:
| AndreiGabi explică:

Multumesc tuturor pentru timpul acordat happy!

Răspuns utilizator avertizat
| LeontinAndrei a răspuns:

Foloseste un convertor audio. Cauta pe google: "convertor audio to mp3" si vei gasi mai multe programe cu aceeasi functie.