| GameMaster23 a întrebat:

Salut, cum se numesc genul de melodii: http://www.danipenet.ro/soundtracks.html

2 răspunsuri:
| lmny a răspuns:

Dupa cum vezi ca se numeste albumul, melodiile sunt Soundtrak-uri.
Soundtrak reprezinta acea muzica creata pentru a acompania si pentru a se sincroniza cu latura vizuala a unui film, a unei prezentari sau a unui joc...

Poti sa gasesti pe youtube soundtrak-uri de la foarte multe filme- cautand "Soundtrack si numele filmului.

| TheNinja a răspuns:

pai numeste albumul, melodiile sunt Soundtrak-uri.
Soundtrak reprezinta acea muzica creata pentru a acompania si pentru a se sincroniza cu latura vizuala a unui film, a unei prezentari sau a unui joc...

Poti sa gasesti pe youtube soundtrak-uri de la foarte multe filme- cautand "Soundtrack si numele filmului. intelegi?