| Popa_Tudor_1985 a întrebat:

Daca ma poate ajuta cineva cu un nume de melodie sau artist deoarece nu reusesc sa o gasesc pe net sau Youtube. Melodia e dance-tehno cantata in engleza cel mai probabil romaneasca de prin anii 2008-2010, acordeon pe fundal ceva de genul Ellie White - Sete de noi iar pe refren la versuri "done everything, all in my head". Vocea e de fata. Mai multe detalii nu am. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| IoanWild a răspuns:

Descarca-ti shazam pe mobil si mai scanezi rapid melodii. scuze doar atat am gasit.
t.A.T.u. - All The Things She Said
si ceva frumos sa-ti ridice moralul :
Juice Wrld - Lucid Dreams & MiyaGi & Эндшпиль feat. Drew - I CAN FLY
Bafta bro!

| Popa_Tudor_1985 explică (pentru IoanWild):

Piesa care o caut e pe stilul Edward Maya, daca ajuta cu ceva.