| BadBoy55 a întrebat:

Salut.Dansez Breack Dance! Si as vrea niste melodii de genu : https://www.youtube.com/watch?v=Bt-K4idANHs Sau macar niste Instrumentale pe care poti sa dansezi pe ele Breack Dance...Va astept cu niste melodii.Cea mai buna Vot+Funda.

13 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Eu nu te cred, fiindcă nu știi să scrii corect "break-dance", și nici nu știi cu ce se mănăncă.

| BadBoy55 explică (pentru Duucu):

Breack Dance se scrie despartit.winking Si am sa-ti arat un video ca am sa-l fac intr-o zi mai frumoasawinking

| Duucu a răspuns (pentru BadBoy55):

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Breakdance
Nu,breakdance-ul se scrie legat.L-am scris eu cu cratimă pentru a-ți explica forma lui.Și nu e "breack dance", forma populară a unor idioți de la Oxford.Parcă erai badboy, ți s-a înnecat rața?

| BadBoy55 explică (pentru Duucu):

Poate.Dar eu nu's prost ca tine sa ma uit pe wikipedia ..Si acum hai sa fim seriosi! Eu nu am venit ca sa ma contrazic cu tine.Ti-am cerut niste instrumentale sau Dubstep nu vrei nu comenta! Ok?

| Duucu a răspuns (pentru BadBoy55):

Dacă n-ar fi comentat cineva, tu acum rămăneai la ideea că breakdance-ul se dansează pe muzică dubstep.
Acum du-te la școală și zi-le la toți colegii "băi, dubstepu-ul nu are legătură cu breicdensul, tu ești prost și crezi asta".
Apropo de poză, femeile țin piciorul drept în față.

| BadBoy55 explică (pentru Duucu):

Daca nu ai fi fost asa de prost ai fi vazut ca eu nu tin piciorul drept in fata si ca mi se vede doar chipul! Esti un mare idiot ~

| Duucu a răspuns (pentru BadBoy55):

Comentezi un comentariu de pe data de 8 aprilie.Te-ai găndit mult la asta?

| BadBoy55 explică (pentru Duucu):

De creierul de la poza ta de la profil chiar iti trebuie! Du-te si te uita la Scooby Doo! Jet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfinte! Ce naiba de breakdance dansaţi voi pe rahaturile alea de melodii?

| BadBoy55 explică (pentru Irynel98):

Nu genu asta de muzica. Ceva instrumentale sau genul (Dubstep) Daca imi aduci ceva mai bun ai Funda!

| Irynel98 a răspuns (pentru BadBoy55):

Au ceva dreptate si cei care se contrazic pe aici cu tine pentru ca breakdance-ul nu se danseaza pe dubstep.Eu ti-am dat melodii specifice breakdance-ului.Chiar am vazut multi dansand breakdance pe ele. Pe dubstep se danseaza Popping.