| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp ma chinui sa caut o melodie dar n-am dat de ea nici acum. Prima data am auzit-o la Cartoon N. cand se facea reclama la desenul "Teen Titans".
Stiti voi, o mica reclama in care apareau mai multe secvente din desenul respectiv iar melodia era cred ca de gen rock dar in orice caz nu facea parte din soundtrackurile desenului ci era melodia unei formatii.
Cine ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

A zis ca nu e din " soundtrackurile desenului" Siim. Te-as ajuta eu dar trebuie sa o aud.