| kento_7737 a întrebat:

Salut doresc si eu niste pareri si mai multe views la primul meu video sunt la inceput cu toate astept pareri :D mersi http://www.youtube.com/watch?v=me7_pXjZrss daca va place dati mai departe va rog

Răspuns Câştigător
| denisutza_8538 a răspuns:

E frumos videoclipul dar ar trebui ca data viitoare sa tte gandesti mai mult la efecte mult succes:* eu cred ca daca tie iti plece sa faci asa ceva ar trebui sa nu asculti tot ce zic ceilalti si cine stie poate candva vei ajunge cineva :*multtttt succeslove struck