| TheLilDragon a întrebat:

Exista vreun program cu care iti poti imbunatatii vocea care ai inregistrat-o... Sper ca intelegeti...big grin

4 răspunsuri:
| Sin a răspuns:

Da exista, in studiourile profesioniste.Cum crezi ca reusesc sa "aiba talent" majoritatea asa zise cantarete care apar peste noapte?

| love4u a răspuns:

Virtual DJ sau Fake Voice.

| danky a răspuns:

Da sunt multe da trebuie sa stii sa lucrezi cu ele si cu asemenea programa trebuie sa ai ceva ani de studii in muzica e foarte greu sa inveti sa-l folosesti daca nai studii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intelegem... dar cred ca ar fi mai bine sa cauti o carte de gramatica