| July739 a întrebat:

Salut fane One Direction! Am auzit niste zvonuri cum ca s-ar putea sa vina One Direction si in Romania. Este adevarat? Cand va avea loc? Si va rog daca nu va place One Direction nu conentati, vreau raspunsuri sincere va rog. Dau fundita happy.

3 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Nu exista astfel de planuri momentan. In mare festivalurile romanesti si-au desemnat deja trupele. Vor fi insa concerte senzationale anul acesta in Romania. Recomand The Wall si Iron Maiden-ambele in vara la Bucuresti.

| Thunderstruck a răspuns:

Vin Rammstein, Megadeth, Iron Maiden...Ce vrei mai mult?

| weareinfinite a răspuns:

Hei. Si eu am auzit mai multe zvonuri in legătura cu acest subiect, insa nimic concret. Momentan nu e nimic stabilit.