| Gianina_Radulescu_1990 a întrebat:

Este adevarat ca One Direction vin in Romania?
Am auzit ca vor venii in 2013. Este adevarat?

Dau

Răspuns Câştigător
| τττ a răspuns:

Draga Gianina, One Direction vin in 2013 in Europa, Romania inca nu e pe lista, din pacate.Eu ii iubesc la culme pe baietii aia, si m-as duce daca ar fi in Romania, normal :X:X:XDesi ar fi un vis.

| Alinaaa333 a răspuns (pentru τττ):

PAi cica s-ar putea sa faca un concert in 2015 la cluj-napoca.

36 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Bună!
Doamne să se prăbuşească avionu' dacă vin în România!

| lariistypayhorlikson69 a răspuns (pentru FadetoBlack):

Doamne... De ce le vrei raul? #DIRECTIONER

| FadetoBlack a răspuns (pentru lariistypayhorlikson69):

Spre binele civilzaţiei şi spre binele industriei muzicale.

| τττ a răspuns (pentru FadetoBlack):

One Direction sunt prea sus in top ca sa ia in seama o copila care nu stie ce-i muzica adevarata! Piata Americana este foarte greu de cucerit, iar iata ca One Direction au cucerit-o happy

| FadetoBlack a răspuns (pentru τττ):

Toţi ăştia care spuneţi că One Direction fac muzică adevărată meritaţi să dispăreţi de pe planeta asta!
Se duce pe râpă industria muzicală cu asemenea specimene!

| Gianina_Radulescu_1990 explică (pentru FadetoBlack):

Da ce vrei?!?! Sa asculte lumea manele cum faci tu? `Te Dreacuu!

| Gianina_Radulescu_1990 explică (pentru FadetoBlack):

Du-te dreacu!

| FadetoBlack a răspuns (pentru Gianina_Radulescu_1990):

Nu ştii să deosebeşti genurile muzicale se pare! Măcar dacă te-ai fi uitat în playlist-ul meu, de fapt... ce să te aştepţi de la o pitică ''direcţioneră'' NIMIC! Băieţii ăia vă golesc dracu' creierele, rămân goale, şi... de asta nu meritaţi să trăiţi, nu avem nevoie de inculţi pe aicihappy

| ZuzulinaZoe1993 a răspuns (pentru FadetoBlack):

Ce pana mea aveti cu ei? Frate...ce face gelozia oh go on

| FadetoBlack a răspuns (pentru ZuzulinaZoe1993):

Gelozie?! Hai că mi-ai adus zâmbetu' pe buze, sincer... Mă doare undeva de ei, nu-mi pasă ce fac, dar vocea lor chiar lasă de dorit, măcar de-ar şti să cânte. dar nah...

| ZuzulinaZoe1993 a răspuns (pentru FadetoBlack):

Mai...voua cum va plac alti cantareti si ceilalti ii fac in toate felurile, tu nu cred ca te-ai simti bine big grin. Oricum nu vreau sa ma cert cu nimeni. happy

| GirlzM a răspuns (pentru FadetoBlack):

Tu eşti cea care meriţi să dispară de pe planetă! Înţeleg, nu-ţi place, nu asculţi.dar ce pana mea ţi-au făcut ei? Eşti patetică! Nu o să ajungi în viaţa ta unde au ajuns ei, au pornit de jos şi au ajuns cunoscuţi în toată lumea.Bine înţeles, există şi hateri ca tine care nu ştiu altceva decât să insulte. dar ar trebui să ştiţi că-i faceţi mai puternici! N-au nevoie de voi, au fanii lor.dar de aici până a ajunge să spui că-ţi doreşti să moară e cale lungă..GTFO!

| GirlzM a răspuns (pentru FadetoBlack):

Dacă n-ar fi ştiu să cânte, n-ar fi ajuns unde au ajuns. Simon Cowell ( în caz c-ai auzit de el ) nu i-ar fi promovat ..and the list goes on!

| FadetoBlack a răspuns (pentru GirlzM):

Eu, patetică? Be serious, girl! Mai bine aşa cum sunt, decât ca rahaţii de One ''Erecţion'' ..Cred că voi, astea înebunite după acei gay, sunteţi mai patetice, şi copile! Da, au ajuns cunoscuţi pentru că, fetele de 12 ani, aşa ca tine, sunt înebunite după melodiile labarilor ăia. Nu se poate compara cu Floyd, Mercury şi mulţi alţii care au ajuns cunoscuţi pentru voce, pentru calitatea sunetului, pentru muzica lor, nu pentru nişte sunete scuipate doar pentru bani. Da, au fanii lor ăia care sunt în limbă după ei cică ''arată bine'' şi vaiiii, ce sexy sunt. Nu mai pot eu de ei, ce să-ţi povestesc.

| FadetoBlack a răspuns (pentru GirlzM):

Nu-mi pasă, nu-mi pasă cine se Simon, dracu' să-l ia. Şi nu ştiu să cânte, pur şi simplu nu ştiu. Voi sunteţi înebunite după ei pentru că ''arată bine''. Ascultă-l pe Mercury. Şi spune-mi că nu cântă bine. Nu meriţi să trăieşti dacă spui asta! Şi nu îmi pasă de ei, nu mă doare nici în gaura fundului de ei. Dar deja e plin mass-media cu ei.Şi plin peste tot cu ei.

| GirlzM a răspuns (pentru FadetoBlack):

Repet,nu ar trebui să vorbeşti în necunoştinţă de cauză! De unde ştii că am 12 de ani? Eşti lângă mine şi sunt atât de distrasă încât nu am observat? Dacă da,îmi cer scuze.Pot asculta o gamă variată de muzică. ascult Paramore, The Evanescence, Queen, AC/DC, Nirvana, dar ascult şi 1D, JB şi alţi artişti precum ei care nu cred că v-au făcut nimic personal încât să merite să-i urâţi. Dacă nu-ţi place, nu asculta. nu spus nimeni că toţi trebuie să ascultaţi muzica lor, dar cel puţin încetaţi cu insultele! Iar fanii nu-i ascultă doar pentru că "vaiii, ce sexy sunt", mai informează-te. Băieţii ăştia sunt complet nebuni, şi nu mă refer la sensul rău al cuvântului, sunt ciudaţi. nu caută să atragă prin ceva anume.Nu merg la sală, nu fac poze "hot" mereu. e vorba de muzica lor care transmite ceva. e vorba de comportamentul lor..de faptele lor! Unii vorbesc fără să ştie nimic despre ei, iar asta e deranjant.Nu trebuie să-i compari cu Floyd, Mercury. fiecare are ceva special!winking.şi dacă ar cânta doar pentru bani, ar fi făcut mult mai multe lucruri. în fine, gusturile nu se discută!

| onedirectionforever a răspuns (pentru FadetoBlack):

Du-te cu domnu' daca vorbesti asa de baietii mei! sa iti fie rusine

| FadetoBlack a răspuns (pentru onedirectionforever):

Altă fană înebunită de aspectul lor. Hai săriţi-mi în cap toate.

| laurica2001 a răspuns (pentru FadetoBlack):

Nu cred ca ai dreptul sa ii judeci sau sa le judeci muzica. Cand vei ajunge la jumatatea lor, atunci sa ii critici. Pana atunci, sh! I-ai cunoscut vreodata de ii judeci asa? FRATE, NU II CUNOASTETI DECI NU AVETI NICIUN DREPT SA II JUDECATI! straight face|||||| -_- sa te prabusesti tu cu avionul, nu ei. Tu respiri aer degeaba. -_- Sa stii ca poluezi. straight face||

| laurica2001 a răspuns (pentru FadetoBlack):

Si gay e tatal tau, nu ei, fata nascuta pentru alocatie, ok? confused Si sa te ia pe tine, nu pe Simon. NU STII SA APRECIEZI MUZICA BUNA. MANELISTO! TI-E DOAR CIUDA CA acei CANTARETI PE CARE II APRECIEZI NU SUNT CA EI! straight face -_-

| FadetoBlack a răspuns (pentru laurica2001):

rolling on the floor) Mi-am primit porția de râs pe ziua de azi. Mulțam.
Nu îi judec, îmi spun părerea, îmi pare rău că te dezamăgesc. Nu trebuie să-i cunoști ca să-ți faci o părere. Pruncă de 13 ani vii și-mi sari în cap că un penibil de băiat și o penibilă de trupă îți spală creierii și tu nu mai vezi nimic altceva în afară de băieții ăia supizi. Mă doare-n fund de părerea ta și nimeni nu judecă, își exprima o părere, care e subiectivă, punct!
Nu ai alte dume mai bune decât "Copil făcut pentru alocație" Nu ai învățat la școală altele?
rolling on the floor Da pe mine chiar mă doare, și chiar mi-e ciuda pe faima lor de 2 bani pentru că fetele astea ca tine, obsedate sunt în limbă după ei. Mă doare-n fund de succes, și de ei, și de toți fanii obsedați.
Știți să comentați că " tu manelisto, tu du-te și ascultă manele" Tu nu judeci în necunoștință de cauză? Tu nici măcar nu mă cunoști, dar vii la mine că cică ascult manele. Într-adevăr, numai manele visez și numai manele ascult.

| laurica2001 a răspuns (pentru FadetoBlack):

Păi dacă ar fi așa, nici tu nu îi cunoști pe ei și nu ar trebui sa îți exprimi „părerea". Noi, directionerele, nu suntem obsedate, ci dedicate vedetelor noastre preferate.
Cum ție îți plac unele vedete, așa ne place și nouă One Direction + nu ai niciun drept să judeci o persoană pe care nu o cunoști.

| FadetoBlack a răspuns (pentru laurica2001):

Dedicate cu totul. Voi deja nu mai conștientizați dacă ce fac băieții ăia e okay sau nu. Voi nu mai acceptați alte păreri în legătură cu ei, voi nu acceptați adevărul despre ei. Voi numai pe ale voastre le țineți. Da, tu nu ți-ai exprimat părerea, tu m-ai acuzat că ascult manele, în timp ce eu chiar mi-am exprimat o părere. Și am încheiat subiectul ăsta de rahat deoarece cu voi nu se poate discuta.

| laurica2001 a răspuns (pentru FadetoBlack):

Spune-mi tu ce nu fac bine baietii astia! Au omorat pe cineva? Au batut pe cineva? Au injurat pe cineva? Nu! Ai tu un fix si de aia ii urasti. Tu nu ti-ai exprimat parerea, i-ai jignit cu totul! A mea este o parere, a ta o jignire. Ei nu au facut nimic ca sa aiba hateri, dar din pacate lumea este plina din acestia care urasc vedete fara motiv. Tu esti printre acei oameni. Si asa, am incheiat. Nu am ce discuta cu cineva care nu vrea sa inteleaga.

| FadetoBlack a răspuns (pentru laurica2001):

Cred că tu nu înțelegi ceea ce vreau să spun. Am încheiat.

| laurica2001 a răspuns (pentru FadetoBlack):

Probabil ca tu nu intelegi. sad

| Clauvdgg a răspuns:

Daca vin, nu se mai intorc vii inapoi happy

| Loser8299 a răspuns:

Sa speram ca nu.

| Love_Magdi_1994 a răspuns:

Nu stiu daca este un zvon dar s-ar putea sa vina in Romania la Xfactor la finala a aratat pe Antena1 (din cate stiu) uite aici vorbeste Liam
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eeFF-YaMnNE

| Deea_Andreea_1989_vPly a răspuns:

A si venit a si plecat! lol 2015

| nicol_3839 a răspuns:

Sa stii geanina ca nu este deloc greu sa cuceresti america in materie de muzica! acolo trebuie doar sa arati bine si eventul(pentru fete de obicei)sa te dezbraci. eu nu am nimic cu ei dar sa stii ca vor venii.nu se intra pe bilete ci pe baza de invitatii

| MikkyMihaela a răspuns:

Hey! O sa vina anul viitor.Vor incepe un nou turneu si Romania se pare ca este pe lista(nu stiu sigur).Dar sigur vor veni si in Romania.Asta este sigur.Stiu ca intrebarea este de mult dar poate te-am ajutat.

| AlleAllexandrahS a răspuns:

Pai.....Sincer,asta credeam si eu.As fi mers daca ar fi venit, dar nu vin. Poate la finala X Factor la Antena1! Zie Liam asa. Poate ca nu! Dar daca vin in Romania imi cumpar bilet VIP.Nu-mi pasa cat costa! happy

◘Sper sa vina!♀

| BrunethaThaa a răspuns:

Nu cred big grin