| Giulia_7302 a întrebat:

Am auzit niste zvonuri ca vine Selena Gomez in Romania. O fi adevarat?

35 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Dalaughinge în Sadovalaughing

| Bii26 a răspuns:

Bună
Aşteaptă până o vezi în Bucureşti.
Atunci ştii sigur că a venit.
Eu zic să nu mai crezi toate zvonurile. 80% dintre ele sunt false.
Ce ştiu eu, poate ajunge şi Selena în România, dar nu fii sigură că vine anul acesta. Cele mai mari speranţe sunt în anii 2011-2012.
Pa, pa

| mika a răspuns:

Nu

| AlinaMarianaIipc a răspuns:

Astea-s zvonuri...Nu vine pentru ca daca-rveni televiziunile, mass-media ar fi intoarsa cu fundul in sus! In al 2 rand Selena Gomez ar veni in Romania cu un motiv (Concert)! Nu va veni curand pentru ca Romania este la pamant cu sursele financiare! Te pup!

| Boniboon a răspuns:

Nu. laughing
Acum e in Budapesta, filmeaza pentru nu stiu ce film.

| NuImiPunNume a răspuns:

Da maine vine laughing) asta`i buna ce sa caute in Romania, mai bine merge in alte tarii mai cu conditii, nu ca noi

| robert123 a răspuns:

Ce sa caute aici sa ii ceara boc impozit pe bani de concerte?

| ElyElyna a răspuns:

Da e adevarat, si vine si Hannah Montanahee hee

| PaulB a răspuns:

Ce sa caute in romania?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mihai eu cred ca va veni sunt sigur cine este de acord cu mine sa apeleze la id-ul mihaivalorosutgv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. a avut de ales intre budapesta si bucuresti cand a trebuit sa-si filmeze videoclipul pentru "round and round", dar a ales budapesta sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate va veni si selena asa cum vine si hannah montana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu eu unu as vrea sa vina la mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, in Bucuresti. Face al 6-lea hit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez nu vine in Romania. Pentru ca suntem o tara mai saraca si de cat india.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este
nu ie tare miaj dorii sa vina o iubesc
te iubesc selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. e din Romania e verisoara mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o sa vina si in Romania ca are turneu si acum e in paris

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da va veni in Romania pentru ca este in turneul european

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e in turneu european si eu sper sa vina in tara asta de **** numita ROMANIA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca nu iti zic sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa vina pentru ca este cu acel turneu GIRL MEETS WORLD prin Europa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yes it is i ll come to Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica vine si Hannah Grasanalaughing hai ca mor de ras, nu cred ca Sel are nevoie sa vina in Romania.Eu chiar mi-as dori sa vina sunt o fana, dar nu cred asa ceva sunt numai zvonuri, in plus in caz ca nu esti pe faza cu zvonurile astea Miley Cyrus i-a suparat pe sefii de la Disney Channel asa ca pentru fanele ei imi pare rau sa spun ca adio Hannah Montana, si eu chiar ma bucur de asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| IronHere a răspuns:

In nici un caz anul asta... poate 2011-2012-2013 acum nu cred...romania este la pamant cu bani(eu m-as duce la un concert)
Sti cum e vorba aia.,, E CRIZA!'' Selena are foarte multi fani in Romania, care vb despre ea si o adora.Pentru ca, canta foarte frumos si ea este foarte frumoasa. Anul asta nu cred ca va veni.sad

| IronHere a răspuns:

Wow...chiar nu stiam ca a avut de ales unde sa vina intre bucuresti si budapesta. Ce nasol ca nu a ales bucuresticrying.

| BombonikDolcceRaW a răspuns:

Hi my name Jennifer Selena Gomez 22 years we are in May and yes I am in Bucharest to Brigitte that is harpper the magicians of weverli like you know all the teressa ie my aunt Barbara's brothers Justin and Max are not true and Justin Bieber gay and those who say so to be ashamed and I really love you very much Bucuresti.Va are all that are my fans and my real iD is sellena.jennifer23.
au aici...

| cristina7005 a răspuns:

Bai, va jur ca am vazut-o pe selena in bucuresti sambata trecuta si i-am luat autograful