| τττ a întrebat:

Buna,am auzit ca One Direction vin pe 23 Decembrie in Bucuresti la X Factor.E adevarat sau nu? Nu vreau raspunsuri gen,,da"sau,, nu", argumentati happy

4 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu se stie inca.

| Aleqa a răspuns:

Da, s-a spus ca s-ar putea sa vina. Depinde de programul lor din data respectiva. Ai auzit bine de la cine ti-a spus, dar mna, acum nu pot spune sigur daca vin sau nu. Stii bine ca sunt si ei populari si poate se iveste vreun concert neasteptat.
Sper ca te-am ajutat.

| Forev3rAlone a răspuns:

Nu se stie sigur.Eu una stiam ca o sa vina pentru un concert in Romania in 2013, dar cine stie!winkingNu m-as supara, deloc!:X

| AyliN98 a răspuns:

Hey! Nu se stie sigur daca vor veni, dar cel mai probabil este ca postul Antena 1 sau X factor vor anunta cu siguranta!