| Anonymous67 a întrebat:

Salut,Galateni! Gasesc vreun studio de inregistrari in Galati? Daca da imi puteti spune numele studioului si adresa? Mersi

2 răspunsuri:
| AndyKama a răspuns:

Salut!
Nu-mi amintesc sa existe un studio de inregistrari in Galati! Ar fi insa totusi doua solutii.Du-te si te intereseaza mai intai la Casa De Cultura si apoi la Liceul de Arta.Sunt sigur ca acolo au, insa nu stiu ce disponibilitate au.

| Anonymous67 explică (pentru AndyKama):

Ok..Mersi mult.
O sa merg sa ma interesez.
Totusi, am gasit un studio: dpstudio.ro ...insa nu stiu daca mai e disponibil.