| troy a întrebat:

Imi poate da si mie cineva niste melodii noi house sau de a lui Britney Spears din 2010? Va rog! Dau fundita pentru cel care imi da cele mai multe.

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Eu sunt un mega fan Britney Spears si nu a scos nicio melodie in 2010.In martie va scoate primul single de pe cel de-al 7-lea album de studio care va fi lansat in luna mai. big grin

| troy explică:

Asta stiam Blueboy eu credeam ca m-am inselat.Si eu sunt cel mai mare fan Britney Spears din toate timpurile!