| notsoslimshady a întrebat:

Imi puteti recomanda un microfon pana in 100 de lei care sa mearga la beatbox (gen care sa nu se strice daca fac beatbox cu el, adica daca il tin aproape de gura si scot sunete puternice)
multumesc

1 răspuns:
| CocorulIadului a răspuns:

Salut!

Microfon acceptabil pana in 100 lei nu stiu daca gasesti. Insa eu ti-as recomanda un Behringer C1-U - Microfonul este pe USB si costa undeva in jurul a 250 lei. Stiu ca pretul este peste a ceea ce ai dori tu, insa daca te vei interesa il vei gasi destul de acceptabil.

Pentru ceea ce ai tu nevoie, este cea mai practica varianta.

Cu respect,