| andreeapopa39 a întrebat:

Imi puteti spune cativa artisti romani mai putin cunoscuti si care nu fac muzica, comerciala?

2 răspunsuri:
| drew01 a răspuns:

Depinde ce gen de muzica preferi, eu o sa-ti recomand ce ascult eu, adica trap keed, killa fonic
super ed, nosfee, golani, 2americani, satra benz, angelo si mai ascult si ceva trap-ari din Italia daca vrei sa asculti sfera ebbasta, ghali, dark polo gang, a si og eastbull. Si asta e o piesa de a mea https://www.youtube.com/watch?v=rF5PnlXhQyg