| Mihai1012003 a întrebat:

Imi puteti spune daca saxofonul alto Karl Glaser este bun? Vreau sa invat sa cant la saxofon si nu stiu ce sa zic.Si daca imi iau unul, pot sa schimb anumite parti la el pentru al imbunatati? Am cautat mustiucuri si ancii si nu am gasit pentru acest saxofon! Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

Ca să înveți, e bun oricare. După ce înveți, poți căuta calitate, tonalități preferate etc. Acu ia orice, numa exersează pe el.