| Lucica2000 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cati ani are Michel Telo >?

Răspuns Câştigător
| FeliL112 a răspuns:

Michel Teló (n. 21 ianuarie 1981, Medianeira) este un cântăreț și compozitor brazilian.[1][2] Teló a făcut parte din două formații muzicale, dar acesta era în trupa „Grupo Tradição" când cariera sa de cântăreț a început. Cele mai mari hituri ale grupului au fost „Goodbye", „Cauldron", „Forever My Life", „The Brazilian" și „I Want You". În afară de faptul că este cantautor el este, de asemenea, dansator și cântă la acordeon, chitară și muzicuță. Deși a fost născut în statul Paraná, Teló trăiește în Campo Grande, Mato Grosso do Sul. Din primii ani, Teló și-a dedicat viața muzicii. Cariera sa artistică a început în 1987 atunci când, ca un copil de șase ani, el a cântat primul său solo în corul școlii sale, cântând „My dear, old man, my friend", o piesă de Roberto Carlos și Carlos Erasmo.

Are 24. :*

| Đϋffγ a răspuns (pentru FeliL112):

Serios? la tine 2012 - 1981 ii 24 laughing?

| FeliL112 a răspuns (pentru Đϋffγ):

Ei nu am avut chef de calculat rolling on the floor doaar i-am dat anul si gata, isi va da ea/el seamarolling on the floor

| anonimbeib a răspuns (pentru FeliL112):

Aaaaaiiiii drr

| Wøodenpints a răspuns (pentru FeliL112):

Vai de capul tău.

8 răspunsuri:
| Raynn a răspuns:

Wikipedia este prietenul tau.

| FeliL112 a răspuns:

Etee fasss. rolling on the floor E vacanta nu am cheff de calcule. smug

| Lucica2000 explică:

Multumesc,eu credeam ca e un adolescent din clopul=Ai se eu te pego, cum se face ca au venit atatea fete? Hmmm.,...