| shade45 a întrebat:

Imi puteti spune, va rog, cum se numeste melodia/filmul din acest videoclip?
https://www.facebook.com/......809335978/
V-as fi foarte recunoscator, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Elvissy a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Di6KxDpr-nk Uite aici. :) În caz că nu-ţi apare link-ul, caută pe Youtube J-Fire & Nour El Zein şi ar trebui să-ţi apară.

| shade45 explică (pentru Elvissy):

Iti multumesc foarte mult!

| shade45 explică (pentru Elvissy):

Dar filmul mi-l puteti spune? ca secventa asta cu nunta din videoclip e dintr-un film... Multumesc!

5 răspunsuri:
| AlissBrie a răspuns:

Foloseste aplicatia Shazamwinking

| shade45 explică (pentru AlissBrie):

Nu a mers... dar am aflat, datorita lui Elvissy! happy

| Elvissy a răspuns:

Oh, dacă vrei numele... Am reuşit să găsesc printre comentariile şi distribuirile clipului ceva. Nu e film, ci serial, şi se pare că, după spusele unor persoane, nu are traducere în română. Numele nu ştiu dacă te va ajuta cu ceva... >بركان ناعم - نهاية حب وغرام