| nemo a întrebat:

Incerc sa gasesc de cateva zile o melodie (minimal) pe care am auzit-o in club si nu reusesc, poate ma ajuta careva, are prin ea o parte (sau mai multe) cu vioara simpla (adica e vioara combinata cu beat-ul din melodie, e "goala" ) si cam trista si dupa se termina cam brusc si incepe beat-ul clasic de house/minimal. Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
| medex3 a răspuns:

Sidecick - Deep Fear (Phobia Club Mix)

2 răspunsuri:
| medex3 a răspuns:

Cumva Arsenium canta?

| nemo explică:

Nu cred deea sad. am uitat sa specific faptul ca inca un element distinctiv este un "beep" ritmat care urmeaza beat-ul dupa ce partea cu vioara se termina.