| irinush21 a întrebat:

Salut la toti!
caut ceva urgent si am nevoie de ajutorul vostru...
Cine priveste "Pariu cu viata", si cine a vazut episodul 10 din sezonul 2, la sfirsitul episodului este o melodie foarte frumoasa, cine poate sa-mi spuna cine e autorul melodiei...va rog!
dau funda happy

7 răspunsuri:
| papys44 a răspuns:

Melodia este "Goodbye My lover" cantata in pariu cu viata de Anca si Vlad, dar autorul original este :James Blunt si melodia este pe linkul asta :
http://www.youtube.com/watch?v=wVyggTKDcOE&ob=av3e
Mie mi se pare ma frumoasa cea canata de Anca si Vlad(parerea mea) si sper ca te-am ajutat ...imi dai funda? poppppp:*

| irinush21 explică (pentru papys44):

Va multumesc la toti, da nu e melodia asta...la sfirsitul, sfirsitul episodului 10(sezonul 2), chiar la urma cind se termina deja episodul, cinta o melodie faina, nu o cinta nimeni din film...

| zozoMik a răspuns:

Acea cantata de ancuta si Vlad? :S

| irinush21 explică (pentru zozoMik):

Nu, melodia aia nu o cinta nimeni din film

| papys44 a răspuns (pentru irinush21):

Scuze. dar fi putin mai expicita data viitoare.

| irinush21 explică (pentru papys44):

Pai eu am fost mai explicita, poate u nu ai inteles...